1.

         

Pierwsze spotkanie i poznanie oczekiwań – również online

Na pierwszym niezobowiązującym i bezpłatnym spotkaniu poznajemy Państwa oczekiwania i preferencje odnośnie układu funkcjonalnego oraz stylu i estetyki wnętrza. Określamy budżet przeznaczony na inwestycję oraz formę współpracy i zakres projektu, do wyboru projekt koncepcyjny, projekt kompleksowy, projekt z nadzorem autorskim lub projekt „pod klucz”.

 

          2.

         

Inwentaryzacja i układ funkcjonalny

Projekt wykonujemy na podstawie rzutów architektonicznych lub wykonanej własnej inwentaryzacji czyli rzeczywistego pomiaru pomieszczeń. Pozwoli to na wyeliminowanie jakichkolwiek błędów wymiarowych i/lub pozwoli na zweryfikowanie poprawności wymiarów na przekazanym rzucie. Następnie przygotowujemy 2-3 koncepcje układu funkcjonalnego projektowanego wnętrza przedstawione w formie rzutów 2D. Rzuty obejmują propozycje ścian działowych, układ mebli, urządzeń i sanitariatów. Na podstawie ustaleń i otrzymanych uwag wprowadzamy korekty i przechodzimy do pracy nad ostateczną formą układu funkcjonalnego.Efektem końcowym tego etapu jest stworzenie uproszczonego modelu 3D pomieszczeń prezentującego rozplanowaną aranżację wnętrz.

 

          3.

         

Realistyczne wizualizacje wnętrz

Po zaakceptowaniu układu funkcjonalnego przechodzimy do uszczegółowienia przygotowanego modelu 3D, a następnie wykonania realistycznych wizualizacji komputerowych. W efekcie powstają trójwymiarowe widoki zawierające układy mebli, koncepcje układu podłóg, sufitów i oświetlenia. Obrazujące główne idee, wizje projektowe, materiały, kolorystykę, elementy wyposażenia, meble oraz oświetlenie. Ścisła współpraca z inwestorem oraz wprowadzanie zasugerowanych zmian przez inwestora pozwala jak najlepiej dostosować projekt wnętrz do potrzeb inwestora.

 

          4.

         

Dokumentacja techniczna/wykonawcza

Na podstawie zaakceptowanej ostatecznej koncepcji wnętrza przechodzimy do kolejnego etapu, a mianowicie wykonania projektu wykonawczego architektury wnętrz. Opracowywany projekt wnętrz zawiera rysunki techniczne: rzuty, przekroje wraz z wymiarami, rysunki mebli na wymiar, detale oraz zestawienia elementów wyposażenia wnętrz ( m.in.. mebli, opraw oświetleniowych, sanitariatów oraz innych elementów zaprojektowanych we wnętrzu ).

 

          5.

         

Nadzór nad realizacją i wykonawstwo

Jeśli potrzebują Państwo naszego wsparcia w formie nadzoru nad inwestycją proponujemy dwie formy współpracy tj. projekt wnętrz z nadzorem autorskim lub rozszerzoną wersję projekt wnętrz „pod klucz”. W zależności od wybranej formy współpraca rozpoczyna się od doraźnych konsultacji na miejscu inwestycji i kontrolowania prac realizacyjnych zgodnie z projektem lub przejęcia roli inwestora poprzez koordynowanie prac wykończeniowych i dostaw materiałów oraz elementów wyposażenia wnętrz po przekazanie wykończonego lokalu gotowego do zamieszkania. Bez względu na to jaką formę współpracy Państwo wybiorą służymy wsparciem w zakresie doboru sprawdzonych ekip wykonawczych, które na stałe współpracują z pracownią.

 

 

Jesteś zainteresowany współpracą? Zapraszamy do kontaktu:

698 086 265
796 086 265

projekty2@vp.pl
dekoratornia2@vp.pl